Září 2013

Zajímavý úplněk

19. září 2013 v 12:50 | Siss
Tenhle článek je přednastavený. (Jsem pryč)
Našla jsem si něco o úplňku a přišlo mi to zajímavý,tak si to můžete přečíst. A navíc dnes má být úplněk!!
Týká se to úplňku a znamení,, já jsem Vodnář :) A co vy?
Úplněk je z astronomického hlediska opozice Slunce a Měsíce a je to jediná poloha Měsíce, kdy vidíme celý jeho povrch bez zastínění slunečních paprsků Zemí. Tato konstelace má obrovský vliv na všechny přírodní děje, nejmarkantnější účinky můžeme vidět například na zvýšené síle přílivu. O úplňku se zhoršují nemoci, nehojí se rány, záněty více hnisají atd. V době před úplňkem a při něm je velmi vhodné vyhnout se jakýmkoli operacím a zdravotním zákrokům, například i trhání zubů atd. Naopak velmi vhodná je doba těsně před úplňkem pro přijímání přípravků kvantové homeopatie. Tyto přípravky člověka velmi účinně přivádějí k poznání příčiny jeho problémů, většinou tak, že ho dostávají do situací, na jejichž základě si pak uvědomuje negativní vzorce svého chování. Úplněk dokáže tento proces výrazně podpořit a zesílit. V kalendáři záměrně uvádím také astrologické znamení, ve kterém Měsíc v konkrétním úplňku aktuálně stojí. Z těchto principů si tedy každý může odvodit, jakým lékům a kterým operacím by se rozhodně měl v určité dny vyhýbat. Tabulka úplňků (v prvním znamení leží Slunce, ve druhém Měsíc):


Datum:Čas:Astr. znamení:
27.1.20135:37Vodn./Lev
25.2.201321:24Ryby/Panna
27.3.201310:26Beran/Váhy
25.4.201321:56Býk/Štír
25.5.20136:24Blíž./Střel.
23.6.201313:31Rak/Kozor.
22.7.201320:15Lev/Vodn.
21.8.20133:44Lev/Vodn.
19.9.201313:14Panna/Ryby
19.10.20131:36Váhy/Beran
17.11.201316:17Štír/Býk
17.12.201310:28Střel./Blíž.

Need someone

17. září 2013 v 16:50 | Siss
Znáte ten pocit,když máte nejlepší kamarádku,na kterou se můžete spolehnout za každné okolnosti? Znáte ten pocit,když vám někdo pořád píše,klidně i blbosti. Znáte to,když s vámi chce někdo pořád chodit ven,bere vás do party a má vás rád? Máte nejlepší kamarády?
-------------------------------------------------------------
Já ne.
-------------------------------------------------------------
Každý si pod pojmem 'nejlepší kamarádky(y)' představí něco jiného. Já například jako někoho,kdo mi vždy pomůže,je to blázen(v určité míře),je vtipný,společenský,má podobné zájmy jako já a hlavně se spolu nikdy nenudíme a mám si co říct.
Na posledy jsem měla NEJLEPŠÍ kamarádku v 5. třídě,ale potom jsem každá šly na jinou školu a všechno bylo jinak.
Neřikám,že nemám kamarádky - to totiž dá se říct,že mám. Ale chybí mi někdo, s kým bych si pořád rozumněla, chodila ven, sportovala atd. Jsem tak výbíravá nebo proč jsem tak lonely?.. Připadá mi,že mi nikdo nerozumí !
Každá moje kamarádka má buď jinou BFF a nebo prostě to není ta pravá. Neříkám,že musím mít dokonalou kamarádku - to určitě ne. Ale někdy si připadám tak sama... Po škole chodím každý den domů,du na trénink,učim se.. Ale že by se někdo ozval? Víkendy jsou lepší,ale stejně. Bože, proč to sem vůbec píšu?.. Jóo nikoho to nezajímá:D Ale to někomu 'říct' musela. V některém z dalších článků vám napíšu příběh o mé kamarádce..(bitch)..:D Budu ráda,když si to přečtete.

No,už nezbejvá nic,než se zeptat jak jste na tom vy s kamarády?

BTW. Moje dnešní snídaně :) Bylo to výborné.
Ovesné vločky s maliny a ostružiny.

Slaďouši, tenhle týden tady vůbec nebudu,jedeme pryč. Asi navštívíme  DESIGNER OUTLET PARNDOR.
Nebyli jste tam někdo? Jsou tam hlavně takový obchody jako Calvin Klein, Armani,Gucci a tak.
 Já si zrovna v takových značkách toho moc nevyberu. Mám radši 'Háemko,Pull and Bear,Top Shop' atd.. :D 
Ale tak třeba něco seženu:)
 

A dost!

16. září 2013 v 16:46 | Siss
Čau lidi. Sem naštvaná. Jo-naštvaná! :D (to mělo znít vážně) Dneska jsem opět snědla celou čokoládu SAMA na posezení...awrrr. Když já prostě nevydržím sníst jen jeden čtvereček. Ale rozhodla jsem se,že si udělám pravidlo (výzvu), které musím dodržovat.
V jedné čokoládě (MILCE-Tu jím nejčastěji) je 24 čtverečků. Za týden můžu sníst maximálně 12 čtverečků!! Což je půlka :D Myslíte si,že je to málo ne naopak hodně? A pak si to omezím, třeba jen na 8 nebo 10 kousků.
Nedělám to kvůli postavě-to je ten nejmenší důvod. Ale myslím,že se mi tou čokoládou zhoršuje pleť -.-
A jak jste na tom vy s čokoládou? Taky jste takoví žrouti?..-,-

Pro jistotu jsem si měřila míry - teda jen pas a mám 63 cm. Jaké jsou vaše míry a jaké byste chtěli? Já bych chtěla tako kolem tý 60,max 62 .. Asi si začnu psát jídelníčky,protože moje stravování je dost bídné:/
Za chvíli jdu na trénink,tak se mějte;* a nezapomeňte cvičit!
Seznam přátel

16. září 2013 v 14:05 | Siss
Protože se mě někdo zeptal, jestli nechci spřátelit, tak jsem vytvořila seznam přátel :)
Pokud chcete spřátelit,stačí se zeptat v komentáři..

Seznam přátel

Postava

14. září 2013 v 21:35 | Siss
Predem vam oznamuji, ze pisu z mobilu a tak to bude bez hacku a carek, snad to nikomu nevadi...
A ted k postave. Miliony lidi neni spokojeno se svou postavou. A ted se uprimne zamyslete zda jste vy s tou svoji spokojeni? Ok,predpokladam,ze tak 70% z vas rekne NE. Kdo rekl ANO? - Bravo a ted jeste reknete, jestli pro to neco delate? ANO - tim padem Vam gratuluji, predpokladam, ze jste dosahli sveho cile. Pokud je vase odpoved NE - Bud jste tlusti a vyhovuje vam to nebo jste stihli a nemusite pro to nic delat,ano temto lidem vsichni zavideji,tak si toho vazte. Taky jsem to tak donedavna mela,snedla jsem tuny cokolady a nikde to na me nebylo poznat. Ale bohuzel se to u me nyni zacalo trochu projevovat.
A co modelky? Ty maji samozrejmou hubenou postavu,jinak by to nebyli modelky. Ale kdyz se tak posledni dobou divam na nejake fotky treba,tak mi prijde,ze uz ani nekdy nebyvaji v tom obliceji nejak krasny,ze uz proste hledi snad jen na tu postavu. Ale tim nechci rict, ze to plati pro vsechny.

hmmmm.... <3 <3