Jak se cítím,co dělám..

7. srpna 2013 v 19:22 | Siss
Moje POSTAVA. Už od malička mi všichni říkají,jak jsem hubená,jím málo atd. Několikrát jsem kvůli tomu brečela a byla jsem z toho špatná,ale teď toho lituju. Teď je mi 14 a lidé mi to přestávají říkat,už mi to dlouho nikdo neřekl,spíš naopak,že mám super postavu.
OK,podle BMI mám podváhu, ale to má každý,kdo má štíhlou postavu, takže se podle toho neřiďte. A navíc BMI nevidí do vašeho těla. Můžete získat obecný odhad, ale nic víc. Je to jen vzorec. BMI neříká nic o tom, z čeho je vaše váha složená. Podle tabulky můžete mít sice ideální váhu, ale ta může být tvořena velkým množstvím útrobního tuku (tuku mezi orgány).Ten je přitom pro vaše tělo nejnebezpečnější!
Důležité je,co si o svém těle myslíte VY a né ostatní. Urážky berte jako,že vám závidějí. Ale tím nechci říct,že je v pořádku,když jste hubení a myslíte si,že ne. Nebo takové ty PRO ANA blogy- to je strašné. Píšou si tam,že jsou úplně na dně.. např. jídelníček z tohoto blogu(http://pro-ana-hubni.blog.cz/)
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: kafe
Večeře: špagety,lžička nutelly
A pak se tam ještě podporují. Kdyby chtěli zhubout nějak přiměřeně,ale tohle je vážně moc.

Další věc je OBEZITA,podle mě pokud to někdo nemá v genech,tak si za to může taky sám. Každý ví,že tlustý lidi nejsou hezký,ale je to jejich boj. A myslím,že například jim by ten blog pomohl,aby se navzájem podporovali atd.

Začněte sportovat! Já hraju tenis-nejvíc mě baví♥. A taky si někdy doma zacvičím.
Doporučuji třeba PLANK pozici. Znáte?
Takhle by to mělo vypadat:
Mohli bychom si dát challenge - JAK DLOUHO VYDRŽÍTE V PLANK POZICI, pozor ať je tělo v co největší rovině. Postupně se budete zlepšovat,tak sem můžete připisovat časy :).
 


Komentáře

1 kvetinnnka kvetinnnka | Web | 8. srpna 2013 v 13:04 | Reagovat

ten odkaz na výzvu je v článku - je to napísané zvýrazňenou čiernou :) stačí keď na to klikneš myšou (na ten nápis česká facebookovská stránka, čo je zvýraznený)

čo sa týka váhy, podľa mňa takých 90% ľudí nie je spokojných so svojou váhou alebo postavou...je to smutné no :(

2 ruthi. ruthi. | Web | 9. srpna 2013 v 8:32 | Reagovat

jo, přesně nechápu to!
cvičení je mnohem zdravější a poté postava vypadá 100% lépe! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.