Srpen 2013

Jsem zpátky

26. srpna 2013 v 19:24 | Siss
Ahoj,tak jsem po delší době zpátky. Byla jsem v Bulharsku-to jsem vám psala. Bylo to tam úžasný
Btw. fotky z dovolený najdete na mym instagramu,kdyby se někdo chtěl podívat :) http://instagram.com/_sissss
Kdo máte instagram,tak se můžete podívat a taky mi můžete dát odkaz na ten vás do komentářů :)

Na netu jsem si našla nějaké 30ti denní výzvy,který se teď snažím plnit. Dělám sklapovačky a dřepny. Akorát jsem si to trochu zjednodušila, protože tam bylo ten poslední den 245 dřepů :O! Já udělám sotva 10! :D Tak jsem si to prostě ubrala,myslím,že když jsem doteď nějak extra necvičila,že by mě z toho asi všechno bolelo..prostě na začátek jsem si toho dala mín. Napíšu vám,jak to potom dopadlo.. A co vy? Taky cvičíte?

Dám sem nějaké inspirace,aby se vám do toho víc chtělo :D! A nezapomeňte- Když chceš skončit, vzpomeň si proč si začal.Každý tráví prázdniny jinak

9. srpna 2013 v 11:30 | Siss
Dnes máme 9. srpna a to znamená,že už jsme za půlkou prázdnin. Snad jen pro toho,kdo se nudí, utekly prázdniny pomalu. Nechci to nějak kazit, ale za 24 dní je škola-_-... Né,vážně se mi tam nechce. Jdu do devítky a docela se bojim. Už vidim jak si na začátku roku řeknu,tak a tenhle rok samý jedničky,ok? :D :D A na konci... upssss.
Jinak myslím,že počasí se zatím celkem vydařilo,takže jsme si mohly užívat teplého počasí. Někdo lítá na dovolenou, je s přáteli, pomáhá doma, je na táboře, sbírá brouky(?) :D, nudí se, je doma, natáčí videa....bla bla.. Zkrátka každý dělá něco jiného. S těma broukama to myslím vážně,kámoška má takovou sběratelskou rodinu a její táta lítá do Řecka jen kvůli broukům. (žádný joke)
Popravdě je mi líto těch,kteří se nudí. Já třeba absolutně nechápu,jak někdo přes školní rok píše statusy: "Ať už jsou prázdniny,FUJ škola,to je hrůůůůza, já chci prázdniny,néééé, zase škola" A potom o prázdninách: "To je nuda,bude to divný,ale chci do školy nebo Já se strašně nudim.nikdo nechce jít ven,co mám dělat" :D :D :D Tohle je fakt divný.
Zítra odlétám do Bulharska s kamarádkou a hrozně se těšim! :) Asi nebudu psát na blog,chápete,ale až přijedu,tak vám to vynahradím. Taky letíte někam na dovolenou ?
Pokud byste chtěli třeba spřátelit,můžete mi napsat do komentářů. A né nemám žádný pravidla,jako např. "Musíš obíhat 3x týdně,blabla.." To jsou blbosti,stačí,když se sem občas podíváš :)
O prázdninách jsem si založila Instagram,takže teď dávám fotky jenom tam. Dobře se tam upravuje a je to fakt super aplikace. Akorát musíte mít android nebo iOS. A jestli chcete vidět moje fotky,musíte mě sledovat. Mám soukromý profil kvůli úchylákům.
Sledujte mě na INSTAGRAMU: http://instagram.com/_sissss
>FOLLOW ME :)
Tak se mějte,užívejte si zbytek prázdnin,neutopte se.
Sissf

Jak se cítím,co dělám..

7. srpna 2013 v 19:22 | Siss
Moje POSTAVA. Už od malička mi všichni říkají,jak jsem hubená,jím málo atd. Několikrát jsem kvůli tomu brečela a byla jsem z toho špatná,ale teď toho lituju. Teď je mi 14 a lidé mi to přestávají říkat,už mi to dlouho nikdo neřekl,spíš naopak,že mám super postavu.
OK,podle BMI mám podváhu, ale to má každý,kdo má štíhlou postavu, takže se podle toho neřiďte. A navíc BMI nevidí do vašeho těla. Můžete získat obecný odhad, ale nic víc. Je to jen vzorec. BMI neříká nic o tom, z čeho je vaše váha složená. Podle tabulky můžete mít sice ideální váhu, ale ta může být tvořena velkým množstvím útrobního tuku (tuku mezi orgány).Ten je přitom pro vaše tělo nejnebezpečnější!
Důležité je,co si o svém těle myslíte VY a né ostatní. Urážky berte jako,že vám závidějí. Ale tím nechci říct,že je v pořádku,když jste hubení a myslíte si,že ne. Nebo takové ty PRO ANA blogy- to je strašné. Píšou si tam,že jsou úplně na dně.. např. jídelníček z tohoto blogu(http://pro-ana-hubni.blog.cz/)
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: kafe
Večeře: špagety,lžička nutelly
A pak se tam ještě podporují. Kdyby chtěli zhubout nějak přiměřeně,ale tohle je vážně moc.

Další věc je OBEZITA,podle mě pokud to někdo nemá v genech,tak si za to může taky sám. Každý ví,že tlustý lidi nejsou hezký,ale je to jejich boj. A myslím,že například jim by ten blog pomohl,aby se navzájem podporovali atd.

Začněte sportovat! Já hraju tenis-nejvíc mě baví♥. A taky si někdy doma zacvičím.
Doporučuji třeba PLANK pozici. Znáte?
Takhle by to mělo vypadat:
Mohli bychom si dát challenge - JAK DLOUHO VYDRŽÍTE V PLANK POZICI, pozor ať je tělo v co největší rovině. Postupně se budete zlepšovat,tak sem můžete připisovat časy :).

Od začátku

7. srpna 2013 v 18:54 | Siss
Ahoj! Už delší dobu toužím potom psát články a mít zase čtenáře,protože mě to fakt baví a tak znovu začínám s blogem. Nechci tady psát své jméno,ani o sobě něco prozrazovat,nechci,aby někdo věděl,že mám tento blog. Moje přezdívká pro tento blog bude Siss. Ale určitě se z mých dalších článků dozvíte nějaké věci o mně (např. budu přidávat fotky). Chtěla bych psát delší články,tak snad to bude někoho bavit. Design jsem dělala narychlo,takže uvidíme, jak se to tady bude vyvíjet a časem ho případně upravím. Udělala jsem koláž z náhodných fotek,které se mi líbily. Jak můžete vidět - 2 se týkají PLL,ale o tom až v jiném článku :).
To by bylo něco k úvodu a teď se pustím do dalších článků.